Bali. Kaksin paratiisirannalla. Polvistuminen. Kysymys. Itkunsekainen myöntävä vastaus. Onnellisuus.
Niin siinä kävi, että oma rakkaani pääsi Balin lomallamme yllättämään minut aivan täydellisesti ja vasenta nimetöntä koristaa nyt kimaltava sormus! Parempaa paikkaa kosinnalle en olisi voinut kuvitellakaan, sillä Bali on itselleni niin tärkeä paikka – kuin toinen koti. Voi tätä rakkauden ja onnellisuuden määrää!
Ja mikä tuuri meillä kävikään, sillä reissussa oli mukana myös valokuvaajaystävämme, ihan mielettömän taitava Maria Ahokas. Saatiin niin hienot kihlajaiskuvat Balilla, että näitä kuvia katsellessa alkaa melkein itkettää. Maria nappaa takuuvarmasti upeat kuvat ja kuvattavanakin on ihan äärimmäisen helppo olla. Jos sinulla on etsinnässä valokuvaaja esim. häihin, raskausajan kuviin tai vauvakuviin, niin voin täydestä sydämestäni suositella Mariaa ❤️
Koska vegaanihäitämme on suunnitelmissa tanssia toukokuussa 2021, tulee täällä blogin puolellakin olemaan silloin tällöin prinsessaunelmia ja häähömpötystä. En malta odottaa, että pääsen suunnittelussa kunnolla vauhtiin!
Kuvat: Maria Ahokas Photography
Ei kommentteja